Afi Fa'aleleia IE1
Fa'amatalaga
| Tulaga Masani | IEC60034-30 |
| Tele o le fa'avaa | 80-355 |
| Fa'aulufalega | 0.18kW-315kW |
| Vasega o le lelei | IE1 |
| Voltage/taimi masani | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tipiloma puipuiga | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Vasega fa'a'ese'ese/Vasega si'itia o le vevela | F/B |
| Fa'atulagaga o le fa'apipi'iina | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Vevela o le si'osi'omaga | -15°C ~+40°C |
| E tatau ona itiiti ifo i le 90% le susū o le ea | |
| E tatau ona maualalo ifo le maualuga nai lo le 1000 m i luga a'e o le sami | |
| Auala e fa'amālūlūina ai | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Tiute | S1 |
| Vaega o auaunaga | 1.0 |
Fa'amatalaga o le Fa'atonuga
● O lenei lisi oloa ua na'o mo fa'amatalaga a le tagata fa'aoga. Matou te fa'atoese atu ona o le le tu'uina atu o se fa'aaliga muamua o so'o se suiga i oloa.
● A e faia sau oka, fa'amolemole fa'ailoa mai le ituaiga o le afi, le malosi, le voltage, le saoasaoa, le vasega o le insulation, le vasega o le puipuiga, le auala e fa'apipi'i ai, ma isi mea fa'apena.
● E mafai ona matou mamanuina ma gaosia ni afi faapitoa e tusa ai ma manaoga o tagata faatau e pei ona taua i lalo
1. voltage faapitoa, televave ma le mana
2. vasega fa'apitoa o le puipuiga ma le puipuiga
3. fa'atasi ai ma le pusa fa'ai'u agavale, pito o le au fa'alua ma au fa'apitoa
4. Afi vevela maualuga pe vevela maualalo.
5. Nofoaga maualuga pe fa'aoga i fafo
6. Malosiaga maualuga po'o mea fa'apitoa mo auaunaga
7. fa'atasi ai ma le fa'avevela, u'amea po'o uili PT100, PTC, ma isi.
8. fa'atasi ai ma le encoder, u'amea vavae'ese po'o le fausiaina o u'amea vavae'ese
9. Isi manaʻoga.









