Afi Fa'aleleia o le IE3
O afi IE3 Series o afi fa'ainduction fa'apa'u ua mamanuina e tusa ai ma tulaga fa'atonuina o le IEC60034-30 ma le fa'aleleia atili o le malosi o le IE3.
Fa'amatalaga
| Tulaga Masani | IEC60034-30 |
| Tele o le fa'avaa | 80-355 |
| Fa'aulufalega | 0.75kW-315kW |
| Vasega o le lelei | IE3 |
| Voltage / taimi | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tipiloma puipuiga | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Vasega fa'a'ese'ese/Vasega si'itia o le vevela | F/B |
| Fa'atulagaga o le fa'apipi'iina | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Vevela o le si'osi'omaga | -15°C ~+40°C |
| E tatau ona itiiti ifo i le 90% le susū o le ea | |
| E tatau ona maualalo ifo le maualuga nai lo le 1000 m i luga a'e o le sami | |
| Auala e fa'amālūlūina ai | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Tiute | S1 |
| Vaega o auaunaga | 1.0 |
Faiga o le Gaosiga o le Falegaosimea
Fa'amatalaga o le Fa'atonuga
● O lenei lisi oloa ua na'o mo fa'amatalaga a le tagata fa'aoga. Fa'amolemole fa'amolemole afai e iai ni suiga i le oloa, o le a leai ni fa'amatalaga fa'aopoopo e faia muamua.
● A e faia sau oka, fa'amolemole ia matau fa'amaumauga o le fua fa'atatau, e pei o le ituaiga afi, le malosi, le voltage, le saoasaoa, le vasega o le insulation, le vasega o le puipuiga, le auala e fa'apipi'i ai, ma isi mea fa'apena.
● E mafai ona matou mamanuina ma gaosia ni afi faapitoa e tusa ai ma manaoga o tagata faatau e pei ona taua i lalo
1. voltages faapitoa, alaleo ma malosiaga
2. vasega fa'apitoa o le puipuiga ma le puipuiga
3. fa'atasi ai ma le pusa fa'ai'u agavale, pito o le au fa'alua ma au fa'apitoa
4. Afi vevela maualuga pe afi vevela maualalo.
5. Fa'aaogāina i le Highland po'o fafo
6. Malosiaga maualuga po'o mea fa'apitoa mo auaunaga
7. fa'atasi ai ma le fa'avevela, u'amea po'o uili PT100, PTC, ma isi.
8. fa'atasi ai ma le encoder, u'amea vavae'ese po'o le fausiaina o u'amea vavae'ese.
9. Isi manaʻoga.
Afai e te fiafia i nisi o nei mea, fa'amolemole ta'u mai ia i matou. Matou te fiafia e tu'uina atu ia te oe se tau pe a maua au fa'amatalaga auiliili. O lo'o ia i matou a matou inisinia fa'apitoa i le R&D e fa'ataunu'uina so'o se mana'oga. Matou te tulimatai atu i le mauaina o au fesili i se taimi lata mai ma fa'amoemoe e maua le avanoa e galulue fa'atasi ai ma oe i le lumana'i. Susu mai e asiasi i la matou fa'alapotopotoga.










