YH Marine Motors
O afi fa'asologa YH o afi fa'aoso e tolu vaega e fa'amaluluina e le ili e fa'apipi'i atoa mo le fa'aaogaina i le sami.
Fa'amatalaga
| Tele o le fa'avaa | 80-355 |
| Fa'aulufalega | 0.75kW-315kW |
| Voltage/taimi masani | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tipiloma puipuiga | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Vasega fa'a'ese'ese/Vasega si'itia o le vevela | F/B |
| Fa'atulagaga o le fa'apipi'iina | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Vevela o le si'osi'omaga | 0°C ~+45°C |
| E tatau ona itiiti ifo i le 90% le susū o le ea | |
| Auala e fa'amālūlūina ai | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Tiute | S1 |
| Vaega o auaunaga | 1.0 |
Fa'amatalaga o le Fa'atonuga
● O lenei lisi oloa ua na'o se fa'asinomaga mo tagata fa'aoga. Fa'amolemole fa'amolemole pe afai e iai ni suiga o oloa, e le tatau ona faia ni fa'amatalaga fa'aopoopo muamua.
● Fa'amolemole ia matau fa'amaumauga fa'atulagaina pe a fa'atonu, e pei o le ituaiga afi, le malosi, le voltage, le saoasaoa, le vasega o le insulation, le vasega o le puipuiga, le ituaiga o le fa'apipi'iina ma isi mea fa'apena.
● E mafai ona matou mamanuina ma gaosia ni afi faapitoa e pei ona taua i lalo e tusa ai ma manaoga o le tagata faatau:
1. voltage faapitoa, televave ma le malosiaga;
2. vasega faapitoa o le puipuiga ma le puipuiga o le ea;
3. fa'atasi ai ma le pusa fa'ai'u i le itu tauagavale, pito o le 'au e lua ma le 'au fa'apitoa;
4. afi vevela maualuga pe afi vevela maualalo;
5. fa'aaogaina i luga o le fanua laugatasi po'o fafo;
6. malosiaga maualuga atu po'o le vaega fa'apitoa o auaunaga;
7. fa'atasi ai ma le fa'avevela, PT100 mo u'amea po'o le fa'a'ofuofu, PTC ma isi mea fa'apena;
8. fa'atasi ai ma le encoder, insulated bearings, po'o le insulated bearing structure;
9. faatasi ai ma isi manaoga.
Talosaga
O loʻo ia i matou tekinolosi gaosiga faʻaonaponei, ma o loʻo matou tulimataʻia foʻi le faʻafouina o oloa. I le taimi lava e tasi, o le tautua lelei ua faʻaleleia atili ai le igoa lelei. Matou te talitonu afai e te malamalama i la matou oloa, e tatau ona e naunau e avea ma paʻaga ma i matou. O loʻo tulimatai atu i lau fesili.








