Afi Fa'aleleia o le IE2
Fa'amatalaga
| Tulaga Masani | IEC60034-30 |
| Tele o le fa'avaa | 80-355 |
| Fa'aulufalega | 0.18kW-355kW |
| Vasega o le lelei | IE2 |
| Voltage/taimi masani | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Tipiloma puipuiga | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Vasega fa'a'ese'ese/Vasega si'itia o le vevela | F\B |
| Fa'atulagaga o le fa'apipi'iina | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Vevela o le si'osi'omaga | -15°C -+40°C |
| E tatau ona itiiti ifo i le 90% le susū o le ea | |
| E tatau ona maualalo ifo le maualuga nai lo le 1000m i luga a'e o le sami | |
| Metotia Fa'amālūlūina | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Tiute | S1 |
| Vaega o auaunaga | 1.0 |
Meafaigaluega Gaosiga
Fa'atonuga mo le Fa'atonuina
● O lenei lisi oloa ua na'o mo le fa'asino i ai a tagata fa'atau. Fa'amolemole fa'amolemole afai e iai ni suiga i le oloa, o le a leai ni fa'amatalaga fa'aopoopo e faia muamua.
● A e faia se oka, fa'amolemole ia e ua'i toto'a i fa'amatalaga o le oka, e pei o le eletise, voltage, saoasaoa, vasega o le insulation, vasega o le puipuiga, ituaiga o le fa'apipi'iina, ma isi mea fa'apena o le fa'ata'ita'iga o le afi.
● E mafai ona matou faia ni mamanu fa'apitoa ma le gaosiga o oloa fa'apitoa mo afi e tusa ai ma ou mana'oga.
1. Voltages faapitoa, alaleo ma malosiaga.
2. Vasega fa'apitoa o le puipuiga ma le puipuiga o le ea;
3. Itu tauagavale ma le pusa feso'ota'iga, pito lua o le au ma le au fa'apitoa;
4. Afi vevela maualuga pe afi vevela maualalo;
5. Mo le fa'aaogaina i fanua maualuga po'o fafo.
6. Malosiaga maualuga po'o le vaega fa'apitoa o auaunaga.
7. Fa'atasi ai ma mea fa'avevela, u'amea po'o uili o le PT100, PTC, ma isi.
8. Fa'atasi ai ma le encoder, insulated bearing, po'o le fausiaina o le insulated bearing.
9. Isi manaʻoga.









