YVF Converter-Fed Motors
O afi fa'asologa YVF e fa'aogaina le fausaga rotor squirrel-cage, fa'apipi'iina i se ventilator axial-flow eseese e fa'amautinoa ai se aafiaga lelei o le malulu i le saoasaoa eseese.
Fa'amatalaga
| Tele o le fa'avaa | 80-355 |
| Fa'aulufalega | 0.75kW-355kW |
| Voltage/taimi masani | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Sone tamo'e mo le malosi faifai pea & Sone tamo'e mo le malosi faifai pea | 5-50Hz ma le 50-100Hz |
| Tipiloma puipuiga | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Vasega fa'a'ese'ese/Vasega si'itia o le vevela | F/B |
| Fa'atulagaga o le fa'apipi'iina | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Vevela o le si'osi'omaga | -15°C ~+40°C |
| E tatau ona itiiti ifo i le 90% le susū o le ea | |
| E tatau ona maualalo ifo le maualuga nai lo le 1000 m i luga a'e o le sami. Malulu | |
| Auala e fa'amālūlūina ai | IC416 |
| Tiute | S1 |
| Vaega o auaunaga | 1.0 |
Fa'amatalaga o le Fa'atonuga
● O lenei lisi oloa ua na'o se fa'asinomaga mo tagata fa'aoga. Fa'amolemole fa'amolemole pe afai e iai ni suiga o oloa, e le tatau ona faia ni fa'amatalaga fa'aopoopo muamua.
● Fa'amolemole ia matau fa'amaumauga fa'atulagaina pe a fa'atonu, e pei o le ituaiga afi, le malosi, le voltage, le saoasaoa, le vasega o le insulation, le vasega o le puipuiga, le ituaiga o le fa'apipi'iina ma isi mea fa'apena.
● E mafai ona matou mamanuina ma gaosia ni afi faapitoa e pei ona taua i lalo e tusa ai ma manaoga o le tagata faatau:
1. voltage faapitoa, televave ma le malosiaga;
2. vasega faapitoa o le puipuiga ma le puipuiga o le ea;
3. fa'atasi ai ma le pusa fa'ai'u i le itu tauagavale, pito o le 'au e lua ma le 'au fa'apitoa;
4. afi vevela maualuga pe afi vevela maualalo;
5. fa'aaogaina i luga o le fanua laugatasi po'o fafo;
6. malosiaga maualuga atu po'o le vaega fa'apitoa o auaunaga;
7. fa'atasi ai ma le fa'avevela, PT100 mo u'amea po'o le fa'a'ofuofu, PTC ma isi mea fa'apena;
8. fa'atasi ai ma le encoder, insulated bearings, po'o le insulated bearing structure;
9. faatasi ai ma isi manaoga.








